Корзина
54 отзыва
+380504109166
Контакты
ФОП Тарасов Руслан Александрович
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050410-91-66
+38068363-13-13
Руслан Александрович
УкраинаКиевул. Георгия Кирпы, 2а
upremar
Карта

Остеопатия

  • Услуга
  • Код: 1151

1 100 грн./услуга

Остеопатия
1 100 грн./услуга
УслугаОстеопатия
+38050410-91-66
  • +38068363-13-13
+38050410-91-66
  • +38068363-13-13
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Остеопатія


Остеопатія ("остео" в перекладі з грецької "кістка", "патіо" ― "хвороба") ― без жодного перебільшення наука майбутнього, хоча їй вже більше 100 років. Всі маніпуляції в остеопатії проводяться руками. Медикаментозне лікування та остеопатія ― речі несумісні. Тому, остеопатія екологічно чиста, чим і підкуповує.

Остеопат ніколи не розглядає проблематику одного органу або системи (навіть якщо він або вона викликає біль). Остеопат завжди звертає увагу на стан всього організму в цілому. Його завдання, насамперед, визначити докорінну дисфункцію, тобто регіон, звідки іннервує біль (буває, що осередок больових відчуттів знаходиться в одному місці, а причина ― зовсім в іншій області, хоча, можливий і прямий процес).

Остеопат проводить декілька видів діагностики, пальпацію та перкусію. Він завжди дуже уважний і максимально сконцентрований на тілі пацієнта. У нього мають бути чутливі пальці, це називається "освічені пальці". Зазвичай остеопат не тільки сильний аналітик, а й має непогану інтуіцію. Він повинен добре знати анатомію і фізіологію.

Остеопат завжди повинен бути з тілом пацієнта на "ти". Він повинен відчувати всі обмеження руху, затискачі, блоки, стверділісті, гіпо- і гіпертонуси тощо, як внутрішніх структур, наприклад, печінки, так і зовнішніх, наприклад, окремих хребців. Крім того, остеопат повинен знати руху органів і структур, їх мобільність і мотільность. Він знає, що всередині все рухається і якщо цей рух не симетричний або обмежений, то це неминуче буде впливати на роботу всього організму. У остеопатії це називається "краніо-сакральний ритм".

Чесно кажучи, я не знаю такої людини, якій не потрібен був би остеопат. Навіть якщо у людини нічого не болить, при діагностиці все одно виявляються якісь асиметрії, зони напруженості, обмеження руху, зміщення органів і т.д. Тіло поступово пристосовується до нового положення, нехай навіть воно і неправильне, пацієнт почуває себе добре, але це зовсім не означає, що він здоровий. Рано чи пізно,
хвороби, що знаходяться в латентному стані, обов'язково проявлять себе. Саме тому, остеопатія ще й незамінна як профілактичний спосіб боротьби з хворобами.

Справжній остеопат ніколи не нав'язує своє бачення лікування тіла пацієнта. Він знає, що воно ― тіло ― завжди в рази "розумніше", ніж самий кваліфікований остепатічний фахівець. Саме тому, професійний остеопат слухає підказки тіла, його рухи і наче йде за ними, досягаючи при цьому повного релізу. Це часто виправдано, хоча і не завжди. Іноді необхідно "поставити тіло на місце".

Головне завдання остеопата ― всі органи, системи привести до симетрії. Це називається "тенсегріті", тобто принцип з'єднання і натягу зв'язок, сухожиль, органів, м'язів, фасцій і т.д. Наприклад, якби один з численних тросів Ейфелевої вежі був би надто натягнутий або ослаблений, рано чи пізно вся конструкція звалилася б. Той же принцип і в тілі людини: якщо з якоїсь причини, наприклад, ліва зв'язка, що йде від будь-якого органу натягнута сильніше, ніж права, це неминуче призведе до його зміщення, поганий провідності крові до органу та іншим дисбалансів. В результаті у людини з'являється біль.

Остеопатія призводить тіло до загальної гармонії. За моїми спостереженнями поліпшується метаболізм, активується діяльність клітин, прискорюється транспортування виведення продуктів розпаду з клітин, спостерігається поліпшення сну, загальне заспокоєння, збільшується життєвий тонус організму. Особливо яскраво дані позитивні процеси проявляються у хворих в період проходження ними хіміотерапії. Людина приходить на сеанс практично "ніяка": задишка, відсутність сил (пересувається практично по стінці), внутрішні болі широкої локалізації, тремор, загальна скутість і т.д. Через 1,5 години роботи з таким пацієнтом він повністю перетворюється: з'являються сили, біль зникає або повністю, або більшою мірою, змінюється колір обличчя, з'являється посмішка, відновлюється хода і т.д.

Остеопатія ― це завжди м'якість, плавність, неспішність, але при цьому чіткість і рішучість. Як правило, пацієнти відчуваю результат вже після 1-го сеансу. Процедура лікування комфортна ― пацієнт іноді навіть засинає.

"Існує безліч переказів слова "остеопатія" (не тільки як позначено спочатку). Відразу треба сказати, що на сьогоднішній день назву "остеопатія" не відображає суті остеопатической медицини. Фактично це історична назва, збережена до теперішнього часу, як данина поваги її засновнику. Спочатку задумана для "вправляння" хребців і суглобів, остеопатія протягом останнього століття значно збагатилася новими методиками діагностики та лікування. У сфері її впливу знаходяться практично всі складові людського організму, включаючи внутрішні органи і структури черепа". *

"Остеопатія є делікатним методом лікування, проведеним за допомогою рук і без використання будь-яких апаратів або медикаментів ― лікуванням на основі м'яких дотиків рук і дуже легких, часто ледь помітних зсувів тканин. Остеопатія і традиційна медицина повинні не протистояти між собою, а навпаки, доповнювати один одного". *

"Сучасне визначення остеопатії звучить так. Остеопатія ― сукупність лікувально-діагностичних методик, використовуваних для встановлення причин та усунення виявлених біомеханічних порушень шляхом мануального впливу на анатомічні структури черепа, хребта, крижів, суглоби, м'язово-зв'язковий апарат, внутрішні органи з метою відновлення їх рухливості і оптимального функціонування (Метод, рекомендації № 2003/74)". *

Остеопатія базується виключно на найглибших знаннях анатомії, фізіології, ембріології, біомеханіки і психології. Методи лікування полягають тільки в ручному впливі на організм і дозволяють домогтися кардинального поліпшення роботи внутрішніх органів, харчування тканин і психоемоційного стану людини, яка веде до нової якості життя.

Кожна людина ― це особливий та індивідуальний випадок. Остеопатія ― це індивідуальна терапія.


Для підбору індивідуальної комплексної методики лікування в остеопатії застосовується більше п'яти тисяч спеціальних лікувальних технік, інструментом реалізації яких є руки лікаря. Техніки, що застосовуються в остеопатії, на відміну від інших видів мануального лікування, виконуються тільки у фізіологічних бар'єрах тканин і, отже, відносяться до м'яких щадних впливів. Ні болю, ні різких рухів тут не допускається.

Остеопатія займається лікуванням пацієнтів з першого дня життя і до глибокої старості (мій досвід від 1,5 місяця до 86 років). Остеопатіческой лікування підходить як маленьким пацієнтам, так і всім іншим віковим групам саме тому, що всі методики нетравматічні, лікарі нічого не ламають, не скручують і не роблять боляче.Основні принципи остеопатії:


Людина створена, щоб функціонувати.

Єдність тіла анатомічне, фізіологічне, біомеханічне, гідромеханічне.

Кожна частина тіла залежить від інших частин цього ж тіла.

Структура управляє функцією, а функція визначає структуру.

Життя ― це рух. Обов'язковою умовою нормального функціонування клітин, тканин, органів і всього організму в цілому є вільний рух крові, лімфи, цереброспинальной і міжтканинної рідини в людському тілі.(*) ― С.Новосельцев. Остеопатії. Основні прийоми лікування і самодопомоги. Москва. НВЦ "Праксис". 2008

facebook twitter
Характеристики
Основные
Методы леченияМануальная терапия, Оздоровительный массаж, Кинезотерапия, Социотерапия, Духовная терапия, Психотерапия
Организация леченияНа дому
Первичная консультацияБесплатная
Информация для заказа
  • Цена: 1 100 грн./услуга