Корзина
54 отзыва
+380504109166
Контакты
ФОП Тарасов Руслан Александрович
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050410-91-66
+38068363-13-13
Руслан Александрович
УкраинаКиевул. Георгия Кирпы, 2а
upremar
Карта

Плохой сон у детей

Плохой сон у детей
  • Услуга
  • Код: 2999

Цену уточняйте

Плохой сон у детей
Цену уточняйте
УслугаПлохой сон у детей
+38050410-91-66
  • +38068363-13-13
+38050410-91-66
  • +38068363-13-13
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

            Причини поганого сну у малюків різні.

            Однією з головних причин цієї вади є звичайні гепатогенні зони. Принаймні 50 % дітлахів сплять на цій зоні.

            Що ж це таке – гепатогенна зона (ГПЗ)? Відомо, що наші пращури ставили свою домівку, церков, інші важливі споруди на місцях, де не проходили так звані токи землі.

            Наприклад, Фауст у Гете (декілька століть тому пише):

            Земля – источник сил глубокий,

            И свойств таинственных запас,

            Из почвы нас пронзают токи,

            Не отличимые на глаз.

            Геопатогенна зона – це особливі енергії, які не видимі людському оку (нашталк радіохвиль), що досить такі рясно проходять через всю земну кулю. І при цьому негативно впливають на життєздатність людини, у т.ч. – здоров’я.

            Дуже мало людей звертають увагу на цей найважливіший момент у своєму житті. Наприклад, молода сім’я придбала квартиру. Починає її облаштовувати… з точки зору дизайну (що також важливо), та не з точки зору геопатогенних зон. Молодята вирішують, наприклад, що у певному куточку буде стояти спальне місце дитинки. Якщо вгадають і поставлять його в чисте місце – вільне від ГПЗ – слава Богу, а от якщо ні…

            Наприклад, хочу описати мій останній досвід в одній з новобудов під Києвом. Поруч зі двоспальним ліжком батьків стоїть ліжечко їхньої 3-тижневої доньки. Діагностую його, і виявляється, що воно стоїть на поганому місці. «А подивиться тут», - каже молода мама та показує на стіл для сповивання. Він знаходиться на відстані метра-півтора від ліжечка. Міряю: чисте місце. «То-то я дивуюся, - каже мама, - що донька не любить своє ліжечко, але добре почувається на столі для сповивання!»

            І таких прикладів з власного досвіду – сотні!

            Ознаки ГПЗ:
- Важко заснути і прокинутися;
- Почуття тривоги, в т.ч. уві сні, поверхневий сон;
- Ранкове почуття, що ви не відпочили, не виспалися і вже ... втомилися;
- Головні болі, дратівливість, нервозність, слабкість, сонливість, тривожність, незадоволеність, поганий настрій, синдром хронічної втоми (швидка стомлюваність по життю);
- Оніміння, набряк обличчя, кінцівок (особливо вранці);
- Судоми ніг (в т.ч. вночі), ломота в суглобах, кістках;
- Дурні, безглузді чи страшні сни;
- «Рваний» сон: прокидаєтеся кілька разів за ніч;

- У дітей: нелюбов до свого спального місця, бажання піти з ліжка, ворочання, довге та важке засинання, капризи, страшні сни, зойки ночами, скрип зубами, погана успішність у школі, непослух, гіпер- або гипоактивность, підвищена агресія, млявість, апатія, відчуття страху, поганий апетит і т.п.

            Якщо у вас чи у вашого малюка збігла хоча б одна ознака з вищеперерахованих, треба замислитися…

            Насправді, я далекий від думки, що всі біди від ГПЗ. Але багато проблем зі здоров’ям саме від них. За 16 років, що займаюся ними, неодноразово переконався у цьому.

            Навіть з найпершого власного досвіду.

            Це було більш ніж 25 років тому. Моя старша дочка у грудному віці дуже погано спала, часто вередувала, просиналася вночі, скреготала зубками, кричала, дружина практично не спала. Ми чудово розуміли, що діти бувають різними, що така поведінка є природною для малечі, але це повторювалося у якийсь кошмар кожної ночі і ми подумали чи не пристріт це випадково?

            І вже майже домовилися піти до бабки, коли доля звела з однією людиною, котра просто дістала рамку, переміряла це місце з приводу гепатогенних зон (у той період я нічого не знав про них) і спокійно та впевнено сказала: «Ваша дитина спить на дуже поганому місці – воно ракове. Якщо це буде продовжуватися і далі, то через декілька років вона може серйозно захворіти».

            Далі ця людина порадила переставити ліжечко в інше місце – вільне від ГПЗ (перед тим вона діагностувала його).

            Цього ж вечора ми переставили ліжечко на інше місце. І все перетворилося наче у казці: донька і заснула швидко та без проблем, і спала – жодного разу не прокинулася, і вередувати перестала и т.і. Одним словом, все налагодилося раз і назавжди.

            З тих пір я повірив у чарівну палочку і… сам зайнявся цією проблематикою, настільки мене це вразило.

            …Часто люди питають: «А якщо нема місця куди пересунути спальне місце, бо кімната маленька, що робити?» Класти спеціальний захист під ліжко.       У цій статті нема нагоди детально описати, що представляє цей захист. Можу лише сказати одне: він діє га 100 % та на постійній основі. Захист кладеться один раз, але назавжди . Цей захист настільки надійний, що було багато випадків, коли люди дзвонили та дякували: «Ми вперше виспалися за десять років!»

            Як вже мовилось, ГПЗ перетинає собою усю земну кулю. Знаходив їх і в Ізраїлі, і в Казахстані, і в Азербайджані, і інших країнах.

            На жаль, у нашій державі ГПЗ приділяється не дуже значна увага, якщо приділяється взагалі. А от, наприклад, у таких країнах, як Чехія, США, Австрія, Франція, Великобританія, Німеччина та інших існують цілі клуби, які досліджують цю проблематику.

            За десятки останніх років, наприклад, одна лікарка з Німеччина перевірила спальні місця у 167 хворих на рак. Виявилося, що 90 % з них спали на ГПЗ, на т.з. «зубах дракона» (по китайській термінології) або ракових місцях.

            З повагою, Руслан Тарасов

          

facebook twitter
Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте